Garden FB
Biodesign Pools FB

REWOLUCJA BIODESIGN POOLS – Baseny w zgodzie z naturą

Rewolucyjny patent basenu BIODESIGN radykalnie zmienia koncepcję budowy dotychczas znanych nam basenów.

 

Mówiąc basen – myślimy o tradycyjnych „pudełkach” ze zbrojonego betonu. Może nadają się do pływania, ale nie są szczególnie estetyczne i nie komponują się z otoczeniem.

 

Firma GARDEN jest autoryzowanym przedstawicielem nowej, rewolucyjnej technologii BIODESIGN POOLS w Polsce. Właściciel patentu BIODESIGN POOLS Firma A.P.I. ITALIA SRL działa od ponad 40 lat jako lider w dziedzinie zabytkowych fontann, sztucznych jezior i biologicznych systemów uzdatniania wody, a wszystko to bez użycia ciężkich dodatków chemicznych. Firma A.P.I. ITALIA SRL posiada własne studio projektowe i dział badawczo–rozwojowy.

 

Sześć lat temu, opatentowana innowacyjna technologia BIODESIGN, zrodziła się po to, aby baseny mogły zmienić swój wizerunek. Teraz basen staje się niezwykle wygodnym obszarem modelowanym w celu zaspokojenia potrzeb rekreacyjnych klienta i dostosowanym do otaczającego go krajobrazu.  Wyjątkowość BIODESIGN jest tworzona w postaci połączenia serii ekskluzywnych funkcji: plaże z linią brzegową zachęcające do odpoczynku, opalania się i miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się, a także możliwość stworzenia w basenie zatopionych siedzisk, leżanek, a nawet aero-terapeutycznego systemu masażu, bez utraty powierzchni kąpieliska.

 

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce BIODESIGN POOLS i na www.biodesignpools.pl

 

Jeżeli chcą Państwo poszerzyć swoją ofertę o unikalne na polskim rynku produkty, charakteryzujące się wysoką jakością, energooszczędnością i dbałością o naturalne środowisko zapraszamy do naszego biura lub kontaktu telefonicznego bądź drogą elektroniczną.

 

Nasze realizacje