Garden FB
Biodesign Pools FB

SAUNA LINE

Ciepło nie jedną ma linię.

Sauna Line to linia saun kreślona nowoczesnym pomysłem i dokładną ręką. Elegancka forma, niestandardowa kolorystyka, ciekawe połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem to elementy, które wyróżniają.
Zrobiliśmy saunę niebanalną i inną.

Na etapie  projektowania i tworzenia poszliśmy następującym tokiem rozumowania: Człowiek jest istotą odbierającą rzeczywistość wszystkimi swoimi zmysłami.

 

WZROK

Chcemy patrzeć na piękne rzeczy i otaczać się nimi, gdzie każdy detal tworzy doskonałą formę. Przestrzeń otaczających barw i pełna gama kolorów podczas kąpieli w saunie działa na naszą wyobraźnię i pozwala na całkowite odprężenie. „Obraz powie Ci więcej niż tysiąc słów”. Zobacz nasz obraz.

 

SŁUCH

Nasza podświadomość  jest ogromnie podatna na magię dźwięku. Muzyka dla wielu jest niezbędnym elementem życia. Dla nas również. Dlatego przygotowaliśmy zestaw dźwięków działających na zmysły w perfekcyjnym odwzorowaniu i nienagannej jakości.

 

ZMYSŁ ODCZUWANIA

Dotyk i zmysł odczuwania są podstawowymi elementami definiującymi odbieranie rzeczywistości. Ponieważ każdy odbiera ją inaczej, przygotowaliśmy możliwość wyboru  rodzaju kąpieli w saunie. W sposób indywidualny można dobrać parametry tak, aby kąpiel w  saunie była super przyjemnością a nie tylko epizodem czysto medycznym.

Pomysł stworzenia sauny oddziałującej na wrażliwość estetyczną zrodził się kilka lat temu. Jasno postawione cele i determinacja zaowocowały powstaniem spółki Sauna Line. Od roku tworzymy z pasją i możemy pochwalić się dopracowaną i stanowiącą alternatywę serią saun.

 

 

Comfort Line

ComfortLineLinia saun klasycznych dla lubiących tradycyjne rozwiązania z lekką szklaną wariacją na temat sauny. Lekkości i niebanalnego wyglądu nadaje saunie przeszklony front lub szklane narożne wejście. Delikatny portal świetnie współgra z lekką formą. Miłośnikom ciepłego i różnorodnego wnętrza oddajemy do dyspozycji oświetlenie wydobywające się bezpośrednio zza oparcia lub klasyczne z możliwością wyboru barw w zależności od nastroju czy upodobań. Wnętrze sauny wykonane jest z drewna Hemlock, natomiast ergonomiczne ławy oraz taboret z Abachi.

 

 

 


Perfect Line

Perfect LineModel stworzony na potrzeby klientów, którzy nie dysponują dużą powierzchnią pod planowaną saunę. Urzeka prostą i geometryczną formą. Wnętrze sauny wykonane z powtarzających się prostokątnych, dużych paneli drewnianych w odcieniu jasnym lub ciemniejszym świetnie prezentuje się w dużym przeszklonym froncie. Portal sauny – delikatny, nadający charakteru, kontrastujący barwą. Ławy o prostych kształtach tworzą spójną całość. Wnętrze sauny wykonane z płyty sauniarskiej Robinia lub Hemlock, a ławy z Abachi.

 

 

 


Best Line

Best Line orzech amModel zaprojektowany z myślą o tradycyjnych upodobaniach z nutą nowoczesności. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem połączonym z ergonomią użytkowania. Wnętrze sauny wykonane w całości z drewna Abachi kontrastuje z wykończeniem zewnętrznym oraz portalem sauny. Elementem przyciągającym uwagę jest oświetlenie, którym można sterować według indywidualnych upodobań. Duże przeszklenie nadaje saunie lekkości i wdzięku. Na oparciu ławy można wybrać jeden spośród czterech motywów.

 

 

 

 


Modern Line

Modern Line_2To linia saun o nienagannej prostocie i elegancji. Designerski wygląd i prosta, minimalistyczna forma. Elegancja wyrażona idealnie dopracowanym wnętrzem z ograniczoną liczbą dodatków. Skontrastowanie jednolitej formy wnętrza sauny z czarnym połyskującym portalem i białym wykończeniem zewnętrznym podkreśla niepowtarzalność serii. Wnętrze sauny wykonane jest z paneli Hemlock, a niepowtarzalne ławy i taboret z Abachi.

 

 

 

Nasze realizacje