Garden FB
Biodesign Pools FB

SPA

W sezonie 2012 do naszej oferty SPA dodaliśmy sauny. Przedstawiamy szeroki wybór saun marki Sauna Line. Korzystanie z naszych produktów to nie zapomniane przeżycia dla Ciebie i Twojej rodziny. W ofercie posiadamy kilka modeli saun suchych i mokrych, które przypadną Państwu do gustu.
Wybierz odpowiednią saunę, a my z przyjemnością ją dla Ciebie przygotujemy!

Więcej…

 

Już w starożytności  ludzie odkryli lecznicze właściwości ukryte w źródłach ciepłej wody. Nowoczesna technologia sprawia, że teraz każdy może mieć taki „prywatny gejzer” we własnym ogrodzie.

Proponujemy Państwu szeroki wybór wanien SPA, renomowanej firmy „Sundance Spas” – największego producenta tego typu wyrobów na świecie.


W ofercie znajdują się trzy serie modeli – od luksusowych produktów zawierających bogate wyposażenie do wysokiej jakości wanien po przystępnych cenach. Większość podzespołów jest opatentowanych i produkowanych wyłącznie na użytek „Sundance Spas”. Zastosowane energooszczędne rozwiązania, tytanowe grzałki i doskonała izolacja cieplna, dają możliwość korzystania z minibasenów nie tylko w domu, ale także na zewnątrz przez cały rok, dzięki czemu nawet zimą można rozkoszować się dobrodziejstwami SPA.

Minibaseny „Sundance Spas” oprócz odprężającego hydromasażu mogą być wyposażone m.in. w aromaterapię, refleksologię i koloroterapię, oraz odtwarzacze muzyczne. Serie 880 i 780 mają wbudowane specjalistyczne, terapeutyczne siedzisko AccuSsage, którego kształt i rozmieszczenie masujących dysz opiera się na chińskiej akupunkturze.

Od czerwca 2008 r. jesteśmy także regionalnym dystrybutorem kabin cieplnych Infrared, często mylonych z sauną. W przeciwieństwie do  tradycyjnej sauny kabina Infrared może być postawiona właściwie wszędzie – nieduże wymiary sprawiają, że zmieści się w niemal każdej łazience. Do działania wykorzystuje lecznicze promieniowanie podczerwone, więc nie wymaga specjalnej klimatyzacji, oraz mogą z niej korzystać osoby, którym zdrowie nie pozwała na zażywanie tradycyjnej sauny. Podczerwień wzmacnia ogólny stan zdrowia, system odpornościowy, układ sercowo-naczyniowy, a także wspomaga odchudzanie, leczenie cellulitisu i innych chorób skóry i rehabilitację.

HYDROTERAPIA

Hydroterapia – jedność ciepła, lekkości i masażu – to powód, dla którego myślimy o minibasenie. To także powód, dla których warto wybrać minibaseny Sundance.
Nasze urządzenia dostarczają niewiarygodnych wręcz wrażeń z masażu hydroterapeutycznego – pozwalając na większy wybór rodzaju i jakości masażu niż jakiekolwiek inne minibaseny.
Doskonałe połączenie wielu elementów: siedzisk, ułożenia i rodzaju dysz, sterowanie uwalnia magiczną potęgę tkwiącą w wodzie: potęgę dającą relaks, zdrowie i przypływ pozytywnej energii.

Ciepła woda wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin, pobudzając naturalne odczucie błogości. Dzięki poszerzeniu naczyń krwionośnych, ciepło przyspiesza krążenie krwi, by ulżyć zmęczonym mięśniom i nadwyrężonym tkankom.
Lekkość, jaką daje woda, znosi ciśnienie w mięśniach i stawach. Przyjemne odczucie „braku wagi” sprawia, że łatwiej nam poruszać się zarówno w trakcie kąpieli, jak i po niej.
Masaż, rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyspiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele.
Już od czasu starożytnych Greków ludzie doceniali właściwości lecznicze tkwiące w buzujących sadzawkach i źródłach z ciepłą wodą. Nowsze studia nad hydroterapią potwierdzają powszechne mniemanie – że pozwala ona na złagodzenie bólu spowodowanego przez naderwania ścięgien, zwichnięcia, nadmierne forsowanie mięśni i przyspiesza regenerację po męczących treningach.
Hydroterapia uśmierza także bóle artretyczne i łagodzi niektóre z objawów cukrzycy. Zwykłe leżenie w minibasenie Sundance czy DelSol może obniżyć poziom stresu i zapewnić nam spokojny sen.
Dodatkowym i nieoczekiwanym elementem jest sama myśl w ciągu dnia o wieczornej kąpieli w minibasenie – o relaksie, byciu z rodziną, odpoczynku.
Jakie jest odczucie hydroterapii?
Najlepiej sprawdzić to samemu – siedzisko Accu-SsageTM jest idealnym do tego miejscem. Zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii i fizykoterapii łączy kilka rodzajów dysz tak, by tworzyć zarazem odczucie relaksu i pobudzenia.
Zapraszamy do kąpieli.

Nasze realizacje