Garden FB
Biodesign Pools FB

FONTANNY

Nawet najmniejsza fontanna wzbogaca architekturę krajobrazu, zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i ogrodach przydomowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, już od dłuższego czasu współpracujemy z wiodącym producentem technologii fontannowej „Oase”.

Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie wysokich standardów naszych usług i realizacji, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. Jesteśmy w stanie dopasować możliwości techniczne do stawianych nam wymagań klientów, dbając przy tym o atrakcyjny i estetyczny wygląd fontann.

Zakres naszej oferty obejmuje projektowanie, wykonanie, dostarczenie niezbędnego osprzętu, a także chemii uzdatniającej wodę, zarówno dla obiektów publicznych, jak i prywatnych.

PHU GARDEN oferuje także pełną gamę sprzętu i akcesoriów fontannowych:
•  filtry piaskowe i pompy obiegowe,
•  dysze i wylewki,
•  podwodne reflektory: LED i halogenowe,
•  środki do uzdatniania wody,
•  urządzenia kontrolno-pomiarowo-dozującą.

Fontanny przez nas wykonane, mają zwykle efektowną oprawę. Każdy strumień można podświetlić podwodnymi reflektorami. Ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się lampy z diodami LED. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w łatwy i szybki sposób uzyskuje się różnokolorowe oświetlenie, z możliwością płynnej zmiany barw. Oświetlenie wody można wspomóc efektami dźwiękowymi, co na pewno przyciągnie uwagę oglądających.

W fontannach wewnętrznych, np.: galeriach handlowych, chętnie wykorzystywane są tak zwane „skaczące fontanny” (na zdjęciu poniżej), które generują pojedyncze gładkie strumienie wody, a specjalny programator pozwala na „odcinanie” fragmentów strumienia dając efekt skaczącej wody.

Zdjęcia fontann, które wykonaliśmy, lub nadzorowaliśmy instalację, znajdują się na podstronie REALIZACJE >Fontanny.

Nasze realizacje