Garden FB
Biodesign Pools FB

SPA SUNHOUSE

Idealna linia Spa Sunhouse jest owalną wersją SPA Dome Orlando. Jest zadaszeniem większym i obszerniejszym. Model bazuje na trzech częściach: dwóch półkopułach i standardowego segmentu zadaszenia basenu pomiędzy nimi. W przeciwieństwie do modelu Orlando całość nie obraca się wokół osi, ale wyposażona jest w szerokie rozsuwane drzwi w czole półkopuły, a segment standardowy posiada suwane drzwi boczne po obu stronach i otwierany dach, który zdecydowanie usprawnia wentylację. Aluminiowa konstrukcja może być wypełniona poszyciem z poliwęglanu litego typu „szyba”, brązowego lub poliwęglanem bezbarwnym strukturalnym zapewniającym prywatność we wnętrzu. Osnową nowatorskiej konstrukcji jest innowacyjny panelowy szkielet cechujący się łatwym i szybkim montażem.

GRAND SPA SUNHOUSE jest modyfikacją o większej kubaturze. Umożliwia zakrycie większych modeli spa (w tym Swim Spa) oraz stworzenie przytulnego kącika relaksu dla kilku osób, albo wstawienia ozdobnych kwiatów, czy zestawu wypoczynkowego.

 

DOSTĘPNE ROZMIARY:

1/

-4,11 x 6,16 m i wysokości 2,30 m
– przybliżona waga: 380 kg

2/ SPA Grand Sunhouse

– 5,00 x 8,00 m i wysokości2,70 m
– przybliżona waga: 600 kg

 

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE OBEJMUJE:

– Profile aluminiowe – profile SPA 42 x 25 mm, w kolorze srebrnym lub malowane proszkowo na kolor:biały, beżowy, antyczny brąz, antracyt, silver.
– Panele poliwęglanowe:

»  CLASSIC LINE – lity typu „szyba” o grubości 3 mm, bezbarwny z ochronnym filtrem UV z obu stron.

»  PRIVATE LINE – lity typu „szyba” o grubości 3 mm, bezbarwny strukturalny z ochronnym filtrem UV z obu stron lub lity typu „szyba” o grubości 3 mm, w kolorze brązowym, z ochronnym filtrem UV z obu stron.

– Konstrukcja składa się z:

» 2 półkopuły – w jednej są dwuskrzydłowe drzwi; w wersji GRAND są drugie dwuskrzydłowe drzwi;
» Segmenty stacjonarne – z rozsuwanymi drzwiami po obu stronach i rozsuwanym dachem (w wersji Grand nie ma otwieranego dachu);
» Zadaszenie jest zamykane na klucz.
» Wariant wzmocniony jest z dodatkowym profilem nośnym.

 

OPCJE DODATKOWE

– profile aluminiowe: wykończenie w kolorze drewna sosnowego,

Nasze realizacje