Garden FB
Biodesign Pools FB

SPA OASIS

Spa Oasis jest półowalną wersją SPA Sunhouse, montowaną do ściany bądź muru. Model bazuje na dwóch częściach: jednej półkopule i standardowego segment zadaszenia basenowego pomiędzy półkopułą i ścianą. Konstrukcja wyposażona jest w szerokie rozsuwane drzwi w czole półkopuły, a segmenty standardowe posiadają suwane drzwi boczne po obu stronach i otwierany dach, co zdecydowanie usprawnia wentylację. Aluminiowa konstrukcja może być wypełniona poszyciem z poliwęglanu litego typu „szyba”, brązowego lub poliwęglanem bezbarwnym strukturalnym zapewniającym wnętrzu prywatność (PRIVATE LINIE). Osnową nowatorskiej konstrukcji jest innowacyjny panelowy szkielet cechujący się łatwym i szybkim montażem.

SPA GRAND OASIS jest modyfikacją o większej kubaturze (zadaszenie szersze oraz dłuższe). Umożliwia zakrycie większych modeli spa (w tym Swim Spa) oraz stworzenie przytulnego kącika relaksu dla kilku osób, lub wstawienia ozdobnej kwiatów, czy zestawu wypoczynkowego.

 

DOSTĘPNE ROZMIARY:

1/ 4,11 x 4,10 m i wys. 2,30 m

2/ 5,00 x 5,60 m i wys. 2,70 mSPA Grand Oasis

 

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE OBEJMUJE:

Profile aluminiowe – profile SPA 42 x 25 mm, w kolorze srebrnym, lubmalowane proszkowo na kolor: biały, beżowy, antyczny brąz, antracyt, silver.
– Panele poliwęglanowe:

» CLASSIC LINE – lity typu „szyba” o grubości 3 mm, bezbarwny z ochronnym filtrem UV z obu stron.
» PRIVATE LINE – lity typu „szyba” o grubości 3 mm, bezbarwny strukturalny z ochronnym filtrem UV z obu stron lub lity typu „szyba” o grubości 3 mm, w kolorze brązowym, z ochronnym filtrem UV z obu stron.

– Konstrukcja składa się z:

» 1 półkopuła – z rozsuwanymi, dwuskrzydłowymi drzwiami;
» segmenty stacjonarne – z rozsuwanymi drzwiami po obu stronach i rozsuwanym dachem (w wersji Grand nie ma otwieranego dachu);
» Profilu nośnego montowanego do ściany;
» Zadaszenie zamykane na klucz.

 

OPCJE DODATKOWE

profile aluminiowe: wykończenie w kolorze drewna sosnowego.

Nasze realizacje