Wanny SPA

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się relaksem i odpoczynkiem, to bardzo dobrze trafiłeś. Zajmiemy się montażem Twojego wymarzonego minibasenu i pomożemy Ci odkryć relaks na nowo.
Nasza firma ściśle współpracuje z renomowaną firmą produkującą minibaseny Sundance Spas.

RODZAJE MINIBASENÓW OFEROWANYCH PRZEZ SUNDANCE SPAS

980 Sundance Spas

Seria 980™ opiera się na najlepszych rozwiązaniach, stosowanych w dotychczasowych modelach Sundance®, przeplatanych kwintesencją stylu i wzornictwa. Seria ta zapewni Ci oryginalny kształt obudowy, który podkreślany jest narożnym oświetleniem. Charakteryzuje się unikalną platformą do siedzenia nad powierzchnią wody, zaopatrzoną w schowki chłodzące SunCooler™.

880 Sundance Spas

Serię 880 minibasenów „Sundance Spas” można śmiało określać jako luksusową. Elegancki styl, wysoce zaawansowana technologia, największa ilość funkcji wśród minibasenów tej klasy, oraz doskonałe dopracowanie wszystkich elementów stanowią o niezaprzeczalnych walorach serii 880. Każdy z modeli jest tak zaprojektowany, aby hydroterapia przynosiła nie tylko nieocenione korzyści zdrowotne, ale również była okazją do relaksu i dobrej zabawy.

780 Sundance Spas

Minibaseny serii 780 firmy Sundance Spas mają nowoczesne kształty i funkcje. Idealnie nadają się do relaksu, rozluźnienia się, odprężenia, zmniejszenia stresu i napięcia. Seria 780 ożywi ogród szumem wody i delikatnym światłem, a dyskretnie podświetlany wodospad AquaSheer z kaskadą krystalicznie czystej wody pomoże rozluźnić mięśnie.

680 Sundance Spas

Wyłącznie seria 680 „Sundance Spas” oferuje przenośne minibaseny, które są w zasięgu budżetu każdej rodziny i pasują do każdego ogrodu. Znane ze swoich charakterystycznych kształtów minibaseny serii 680 są idealne do małych ogrodów.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!