Zadaszenia

Jeśli chcesz chronić swój basen podczas sezonu zimowego, móc cieszyć się nim w pełni nawet, gdy pogoda nie sprzyja oraz przedłużyć sezon basenowy to właśnie znalazłeś idealnie rozwiązanie. Jeżeli zdecydujesz się na zadaszenie swojego basenu, umożliwi Ci to również zastosowanie mniejszej pompy ciepła, co ograniczy Twoje koszty związane z budową basenu. Ponadto zadaszenie ochroni Twój basen przed zanieczyszczeniami, niekorzystnymi warunkami środowiska i wychładzaniem wody. Pomożemy Ci wybrać idealnie dla Ciebie zadaszenia oraz zajmiemy się jego montażem, a jeśli chcesz zapoznać się z dokładną ofertą to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Alukov, zajmującą się produkcją zadaszeń basenowych, z którą ściśle współpracujemy.

PODSTAWOWE TYPY ZADASZEŃ

NISKA LINIA

Jeśli szukasz ochrony dla swojego basenu, ale nie chcesz, aby zadaszenie zdominowało wygląd Twojego ogrodu to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Zaletą zadaszeń linii niskiej jest to, że ich wysokość pozwala na pływanie w basenie jednocześnie harmonicznie współgrając z otoczeniem.

WYSOKA LINIA

Wybór zadaszeń wysokiej linii zapewni Ci podstawowe atuty, które wiążą się z zadaszeniem Twojego basenu, również miejsce na ogrodowe meble, czy leżaki gdzie razem z rodziną i przyjaciółmi będziesz mógł cieszyć się odpoczynkiem w pobliżu pięknego basenu. Przedłużenie prowadnic , które są elementem systemu przesuwnego pozwoli na teleskopowe przesunięcie zadaszenia za basen.

ŚREDNIA LINIA

Zadaszenia średniej linii poprzez wyższą konstrukcje umożliwiają przemieszczanie się w centralnej części zadaszonej powierzchni, jednak pomimo tego, że są wyższe od zadaszeń niskiej linii nie będą one dominowały na tle Twojego ogrodu. Przedłużenie prowadnic , które są elementem systemu przesuwnego pozwoli na teleskopowe przesunięcie zadaszenia za basen.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!